Wybory samorządowe 2010
Jacek Jaśkowiak: dlaczego i po co kandyduję…
Jacek Jaśkowiak   
czwartek, 23 września 2010 00:00
Szanowni Państwo,
Koleżanki i koledzy ze Stowarzyszenia My-Poznaniacy zaproponowali, żebym kandydował na prezydenta Poznania. To dla mnie wielki zaszczyt oraz zobowiązanie wobec wszystkich mieszkańców miasta.
Więcej…
 
My-Poznaniacy oficjalnie o wyborach
Redakcja   
wtorek, 14 września 2010 14:09
Wczoraj, trzynastego (września) o trzynastej w coraz popularniejszym w Poznaniu klubie Meskalina na Starym Rynku zwołaliśmy konferencję prasową, żeby dokładnie przedstawić nasze zamiary wobec wyborów samorządowych, które chyba będą w listopadzie (?)
Więcej…
 
Poznaniacy i ludowcy idą do wyborów samorządowych
Michał Wybieralski, Piotr Bojarski (Gazeta Wyborcza)   
wtorek, 14 września 2010 09:10
Stowarzyszenie My-Poznaniacy oficjalnie potwierdziło start w wyborach samorządowych. Jego kandydatem na prezydenta będzie przedsiębiorca Jacek Jaśkowiak. Listę do rady miasta wystawi też PSL, który rozważa poparcie Ryszarda Grobelnego.
Więcej…
 
My-Poznaniacy idą do samorządu
Maciej Kabsch (Epoznan.pl)   
wtorek, 14 września 2010 09:04
Stowarzyszenie „My-Poznaniacy” potwierdziło zamiar startu w wyborach samorządowych. Jest znane z silnej krytyki obecnych władz miasta. Swojego kandydata na prezydenta ma ogłosić w ciągu dwóch tygodni.
Więcej…
 
My(-Poznaniacy) wobec wyborów
My-Poznaniacy   
piątek, 10 września 2010 01:45


Ruch przedwyborczy już się zaczął. Dotknął także i naszego Stowarzyszenia, które samo sobie jest winne, albowiem na swym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków w minioną środę, 1 września, tematem tym dogłębnie się zajęło.
Więcej…
 
My-Poznaniacy idą do wyborów samorządowych
Michał Wybieralski (Gazeta Wyborcza)   
piątek, 10 września 2010 01:23
Obywatelskie Stowarzyszenie My-Poznaniacy wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych. Wystawi listę do rady miasta i kandydata na prezydenta. Kto nim będzie?
Więcej…
 
My-Poznaniacy chcą wystawić kandydata na prezydenta
Łukasz Cieśla, Michał Kopiński (Głos Wlkp)   
piątek, 10 września 2010 01:04
Poznański prawnik Jacek Jaśkowiak może być kolejnym kandydatem na prezydenta miasta. Nad jego poparciem poważnie zastanawia się stowarzyszenie My-Poznaniacy, którego jest członkiem.
Więcej…
 
Pretendent Bachalski z outsourcingu
Andrzej Wierzbicki   
czwartek, 09 września 2010 23:10
Poznański oddział SLD wybrał kandydata na prezydenta Poznania w tegorocznych wyborach samorządowych. Żeby była jasność, bez wchodzenia w ideologiczno-polityczne wywody i afiliacje – relacja naszego Stowarzyszenia z poznańskim klubem radnych SLD, czy szerzej LiDu, była chyba najlepsza spośród wszystkich klubów.
Więcej…
 


Strona 3 z 5