Pierwsza relacja na żywo z kampanii wyborczej w Poznaniu
Blog My-Wyborcy   
poniedziałek, 22 sierpnia 2011


Kto kandyduje? Na kogo głosować, a na kogo lepiej nie? Jak się spisali poprzednio wybrani posłowie i senatorowie?  Jak chcą rozwiązać palące problemy poznaniaków? Co z kryzysem? Co z euro? Co z PKP? Co z F-16? Co w końcu z naszymi podatkami chcą zrobić? Dowiedzcie się z naszego bloga, o co chodzi poznańskim kandydatom!
Dziś rusza specjalny blog wyborczy, na którym będziemy relacjonować kampanię wyborczą w Poznaniu i powiecie poznańskim. Przedstawimy wszystkich kandydatów ze wszystkich list. Pokażemy, kto najbardziej się stara o mandat, a kto tylko udaje, że kandyduje. Zapytamy kandydatów, co i jak chcą zmienić w mieście, powiecie, kraju i na świecie. Bardzo jesteśmy ciekawi, czy usłyszymy tylko „yyy”, czy może rewolucyjną receptę na reformę ZUS, KRUS i budowę autostrady A-2.

Idea bloga jest prosta. Chcemy jak najdokładniej opisać wszystkie komitety i kandydatów oraz w miarę możliwości przemaglować ich w tematach najbardziej interesujących wyborców. Celem jest dotarcie do jak największej liczby poznaniaków, którzy często nie interesują się polityką i głosują na kogo popadnie. Blog My-Wyborcy w lekki i przystępny sposób przybliży im idee demokracji oraz każe się zastanowić nad wyborem konkretnej osoby i partii.

Blog będzie dostępny pod adresem: www.my-wyborcy.pl oraz za pośrednictwem Facebooka i Twittera. Na każdym polu będziemy podawać nieco inne treści, aby jak najbardziej urozmaicić relację i podać jak najwięcej informacji.

Zachęcamy do interaktywnego tworzenia bloga razem z nami. Czekamy na:

•    informacje, linki, zdjęcia, filmy materiały, relacje, komentarze i opinie – można je wysyłać na specjalny adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
•    komentarze i dyskusje pod wpisami na Facebooku i na samym blogu;
•    pytania i tematy, o które mamy zapytać polityków.

Już dziś pierwsze wpisy o inspirującym europośle oraz pierwszej dziesiątce listy PO.

Zapraszamy w imieniu młodej (częściowo) i pięknej (dwuczęściowo) redakcji bloga!

Komentarze (0)

Zapisz się do kanału RRS tego komentarza

Pokaż/Ukryj Komentarze

Napisz komentarz

pomniejsz | powiększ obszar

Poprawiony: poniedziałek, 22 sierpnia 2011 15:31