Nasze tematy
W tym dziale zapoznasz się z materiałami na temat interesujących nas zagadnień, które odnoszą się do całego miasta Poznania, nawet jeśli nie ujawniają się w każdym jego miejscu. Często traktują one o systemach miejskich jako całości i o ich funkcjonowaniu. Czasem prezentujemy tu materiały o innych miastach, które równie dobrze pasują do Poznania.

Maria Pasło-Wiśniewska: poznańskiej PO nie zależy na zmianach
Łukasz Cieśla (Głos Wlkp.)   
niedziela, 10 października 2010 22:21
Obszerna rozmowa dziennikarza "Głosu Wielkopolskiego(Polska)" z Marią Pasło-Wiśniewską, 7 października br. Rozmówczyni w poprzednich wyborach konkurowała z Ryszardem Grobelnym, obecnie stoi na czele Komitetu Poparcia dla Porozumienia My Poznaniacy jako jego Promotor.
Więcej…
 
Jaśkowiak: Miasto europejskie, przyjazne mieszkańcom
Janusz Ludwiczak (portal www.lazarz.pl)   
sobota, 09 października 2010 19:42
Rozmowa Janusza Ludwiczaka z Jerzym Jaśkowiakiem, kandydatem na Prezydenta Poznania, startującym z komitetu wyborczego Stowarzyszenia "My Poznaniacy" dla portalu www.lazarz.pl
Więcej…
 
Dlaczego popieram kandydata Porozumienia My.Poznaniacy na prezydenta Poznania?
Maria Pasło-Wiśniewska   
środa, 06 października 2010 00:23

 W ostatnich latach realizując nasze demokratyczne prawo do wyborów jesteśmy w swego rodzaju klinczu. Partie polityczne zdominowały scenę ograniczając nasz wybór. Często wybieramy mniejsze zło lub nie korzystamy z naszego prawa do wyborów, bo nie mamy na kogo głosować.

Więcej…
 
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie MY.POZNANIACY
redakcja   
środa, 06 października 2010 00:11

Komitet zarejestrowany 24 września 2010 r.

Pełny skład

PEŁNOMOCNIK WYBORCZY:

1. Andrzej Białas – inżynier elektryk, dyrektor handlowy w Teletrze, prezes zarządu osiedla Edwardowo, v-ce prezes zarządu stow. My-Poznaniacy.

PEŁNOMOCNIK FINANSOWY:
2. Małgorzata Maria Paluszczak-Ćwiertnia – ekonomistka, główna księgowa, członek zarządu osiedla Strzeszyn, członkini stow. My-Poznaniacy.
Więcej…
 
Maria Pasło-Wiśniewska za My Poznaniacy i Jaśkowiakiem
Redakcja   
wtorek, 05 października 2010 23:28
Na Marię Pasło-Wiśniewską w drugiej turze poprzednich wyborów prezydenckich zagłosowało około sześćdziesięciu tysięcy poznaniaków. Ta masa ludzi miała już wtedy, cztery lata temu, wystarczające powody, żeby odmówić poparcia R.Grobelnemu i zagłosować na jego główną rywalkę.
Więcej…
 


Strona 6 z 12