sport
Białasa wisienki na torcie – rozmowa o Euro 2012
Rozmawiają: Edgar Drozdowski i Cezary Brudka   
czwartek, 02 sierpnia 2012 04:29
Rozmowa z
Andrzejem Białasem, wieloletnim kibicem, synem legendarnego piłkarza Lecha Poznań Edmunda Białasa, działaczem osiedlowym z Edwardowa i Ławicy, prezesem zarządu Stowarzyszenia My-Poznaniacy.
Więcej…
 
Poznań Euro 2012 – fubolowy stan wyjątkowy
Czytelniczka   
niedziela, 03 czerwca 2012 21:17Oto list do redakcji naszej strony od czytelniczki – mieszkanki Poznania ws utrudnień wynikających  z Euro 2012 i traktowania przez władze "reszty życia" (nie jest anonimowy – red.).
Więcej…
 
Strefa kibica na stadion Szyca!?
Lech Mergler   
czwartek, 04 sierpnia 2011 00:39W poprzedni wtorek odbyło się w końcu spotkanie organizatorów Strefy kibica i właściwych służb z mieszkańcami Centrum i radą osiedla Stare Miasto, która spotkanie to zorganizowała. Z jednej strony po to, żeby mieszkańcy dowiedzieli się, co ich czeka, z drugiej – żeby władze wiedziały, co mieszkańcy o tym myślą.
Więcej…
 
Polskie stadion story
Kamil Gosk   
wtorek, 26 lipca 2011 10:30


Od małego marzyłem o nowoczesnej infrastrukturze sportowej w Polsce, przede wszystkim o nowoczesnych stadionach. Old Trafford, czy Signal Iduna Park – właśnie takie konstrukcje oczami wyobraźni widziałem w posiadaniu polskich klubów piłkarskich. Idealnie wypielęgnowana murawa, czyste krzesełka poprzecinane symetrycznie wyznaczonymi schodami, taki widok naprawdę cieszy oko.
Więcej…
 


Strona 1 z 2