Wybory samorządowe 2010
Wystartowała strona wyborcza Komitetu My.Poznaniacy
Stow. My-Poznaniacy   
poniedziałek, 25 października 2010 13:47

     Po adresem


    www.poznaniacy.org

     wystartowała wczoraj internetowa strona wyborcza
     Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy.
     Zapraszamy!!
Więcej…
 
Kandydaci do rady miasta KWW My.Poznaniacy
Redakcja   
piątek, 22 października 2010 12:54
Na konferencji prasowej w czwartek, 21 października br., komitet wyborczy Porozumienie My.Poznaniacy przedstawił listy swoich kandydatów do rady miasta. Zostały one następnie złożone do rejestracji w Miejskiej Komisji Wyborczej wraz ze zgłoszeniem kandydatury Jacka Jaśkowiaka na prezydenta Poznania.
Więcej…
 
Polityka można polubić. Zwłaszcza w internecie
Michał Wybieralski (Gazeta Wyborcza)   
czwartek, 21 października 2010 19:37

Wpis na blogu zastępuje konferencję prasową, a zaproszenie do znajomych na portalu Facebook jest niczym uściśnięcie ręki wyborcy. Poznańska kampania samorządowa wystartowała w sieci.

Więcej…
 
Kandydaci: zatrzymać odpływ poznaniaków
Michał Wybieralski (Gazeta Wyborcza)   
czwartek, 21 października 2010 19:30

 

O komunikacji, finansach i ucieczce mieszkańców z miasta dyskutowali w Zamku kandydaci na prezydenta Poznania. W debacie w Zamku, zorganizowanej przez "Głos Wielkopolski" i Radio Merkury wzięli udział Grzegorz Ganowicz (PO), Tadeusz Dziuba (PiS), Jacek Jaśkowiak (Stowarzyszenie My-Poznaniacy) oraz urzędujący prezydent Ryszard Grobelny (startuje jako niezależny). Nieobecny był kandydat SLD Jacek Dariusz Bachalski.
Więcej…
 
My-Poznaniacy zaprezentowali kandydatów
Gazeta Wyborcza   
czwartek, 21 października 2010 19:28

 

- Na naszych listach są kandydaci w wieku od 18 do 80 lat, kobiety stanowią 35 proc. kandydatów - mówi Andrzej Białas, pełnomocnik wyborczy Stowarzyszenia My-Poznaniacy.
Więcej…
 
Jaśkowiak: po 12 latach Poznań dojrzał do zmian
Gazeta Wyborcza   
czwartek, 21 października 2010 19:20

 

Dwanaście lat to wystarczający okres, żeby zrealizować swoją wizję. Ryszard Grobelny ma je już za sobą. Ja proponuję inne spojrzenie na miasto. Chcę Poznania nowoczesnego nie tylko w zakresie infrastruktury, ale i mentalnie. Wzorem jest dla mnie Zurych - mówi Jacek Jaśkowiak*, kandydat na prezydenta Poznania ze stowarzyszenia My-Poznaniacy.
Więcej…
 
Podemski: sondaż Ankietera zawiera błędy metodologiczne
Redakcja   
niedziela, 17 października 2010 09:43
W piątek 15 października, Gazeta Wyborcza opublikowała pierwszy sondaż wyborczy dotyczący kandydatów na prezydenta Poznania. Według sondażu, obecny prezydent R. Grobelny wygrywa w cuglach – może nawet i w pierwszej turze. Sęk w tym, iż w sondażu nie zapytano respondentów o Jacka Jaśkowiaka, który będzie kandydatem KWW My.Poznaniacy. Poniżej prezentujemy wyniki sondażu, list w tej sprawie jaki komitet My.Poznaniacy, popierany przez nasze Stowarzszenie, wystosował do Gazety Wyborczej oraz komentarz socjologa, prof. UAM, dr hab.  Krzysztofa Podemskiego, zwracający uwagę na poważne błędy metodologiczne, podważające wiarygodność rzeczonego badania.
Więcej…
 
Maria Pasło-Wiśniewska: poznańskiej PO nie zależy na zmianach
Łukasz Cieśla (Głos Wlkp.)   
niedziela, 10 października 2010 22:21
Obszerna rozmowa dziennikarza "Głosu Wielkopolskiego(Polska)" z Marią Pasło-Wiśniewską, 7 października br. Rozmówczyni w poprzednich wyborach konkurowała z Ryszardem Grobelnym, obecnie stoi na czele Komitetu Poparcia dla Porozumienia My Poznaniacy jako jego Promotor.
Więcej…
 


Strona 1 z 5