Andrzej Białas pełnomocnikiem komitetu My.Poznaniacy
Redakcja   
sobota, 09 października 2010
Otrzymalismy rozesłane do mediów oświadczenie KWW Porozumienie My.Poznaniacy, dotyczące zmiany pełnomocnika wyborczego Komitetu, w związku z uchyleniem się pełnomocnika poprzedniego od jego zobowiązań – na rzecz komitetu  dotychczasowego prezydenta Poznania.

Adam Pawlik, członek zarządu Stowarzyszenia My-Poznaniacy, pełnomocnik wyborczy i członek Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy otrzymał w ostatnich dniach propozycję startu w wyborach do Rady Miasta Poznania z list komitetu R. Grobelnego. Wczoraj, w czwartek, 7 października, Adam kilkakrotnie publicznie stwierdził, iż jeszcze nie podjął decyzji, z jakim komitetem wyborczym wiąże swój start wyborach.

Do tej pory było oczywiste i publicznie wiadome, że Pawlik decyzję taką podjął i to dość dawno. Najpierw głosując za zaangażowaniem się Stowarzyszenia My-Poznaniacy w wybory. Następnie rejestrując jako pełnomocnik wyborczy Komitet My.Poznaniacy, również jako jego członek, co potwierdził kilkoma podpisami. Na koniec – akceptując propozycję kandydowania do rady miasta z listy tego Komitetu.

Rozumiemy, że przywołane wyżej wczorajsze stwierdzenia A.Pawlika oznaczają, iż unieważnił on tę swoją decyzję, o czym w taki właśnie sposób poinformował opinię publiczną i zainteresowanych. Z zaskoczeniem, rozczarowaniem i żalem przyjmujemy to do wiadomości.

Ze swej strony informujemy, że w dniu dzisiejszym Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy zdecydował o zmianie pełnomocnika wyborczego komitetu. Powołany został Andrzej Białas. Dokumenty w tej sprawie przyjęło Krajowe Biuro Wyborcze, Delegatura w Poznaniu.

Informujemy także, że Adam Pawlik nie będzie kandydował do Rady Miasta Poznania, ani gdziekolwiek indziej, z list naszego Komitetu.


KWW Porozumienie My.Poznaniacy


Poznań, 8 października 2010 r.

Foto Lesław Rachwał


Przeczytaj też komentarz na portalu ePoznań Agnieszki Gulczyńskiej, dziennikarki Telewizji WTK
                                        "Latające talerze Adama Pawlika"


Słowa kluczowe:wybory2010

Komentarze (2)

Zapisz się do kanału RRS tego komentarza

Pokaż/Ukryj Komentarze
niepotrzebna reklama
Tytuł tej notatki niepotrzebnie przypomina nazwisko pana Zdecydowanego Inaczej. Z punktu widzenia osób zainteresowanych działalnością Komitetu Wyborczego Wyborców My.Poznaniacy ważniejsze jest przecież kto JEST jego pełnomocnikiem - i nie raz udowodnił, że wart jest zaufania poznaniaków - a nie kto był (ale się nie sprawdził). Przydałaby się korekta tytułu lub - jeszcze lepiej - nowa notka z panem Andrzejem Białasem w tytule, prezentująca nieco szerzej tę godną uwagi i szacunku postać poznaniaka-społecznika.
Inny poznaniak , 11 październik 2010
Misiu kasa
Tak są teraz wychowywani młodzi ludzie. Misiu kasa, kariera za wszelką cenę.Wyścigi szczurów to norma.Oni zapominają o jednym, że krzywda lubi powracać do krzywdzącego.
shedows , 10 październik 2010

Napisz komentarz

pomniejsz | powiększ obszar

Poprawiony: środa, 13 października 2010 22:27