Wystartowała strona wyborcza Komitetu My.Poznaniacy
Stow. My-Poznaniacy   
poniedziałek, 25 października 2010

     Po adresem


    www.poznaniacy.org

     wystartowała wczoraj internetowa strona wyborcza
     Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy.
     Zapraszamy!!Strona przynosi aktualizowane na bieżąco informacje o kandydatach Komitetu do Rady Miasta Poznania (70 osób = 7 okręgów wyborczych x 10 kandydatów), kandydacie na prezydenta Poznania Jacku Jaśkowiaku, programie Komitetu, kampanii wyborczej, wystąpieniach i wydarzeniach, komentarze i opinie.  Także linki do blogów kandydatów, na profile facebookowe, mapkę okręgów, materiały wizualne i in..

Strona nie jest skończona ani zamknięta, powstaje i rozrasta się wraz z budowaniem komitetu wyborczego, list kandydatów, rozwijaniem się kampanii wyborczej. Jest wciąż doskonalona, na bieżąco eliminowane są błędy i usterki, obsługujący ją wprawiają się w zarządzaniu stroną.  Warto tu wskazać, że wszystkie działania społecznego komitetu My.Poznaniacy realizowane są w całości społecznie, nikt nie jest zatrudniony, nikt nie obciąża podatników subwencjami. Energia i zapał mieszkańcow, którzy chcą zmienić swoje miasto przynosi jednak efekty znakomite. Bo nie wszystko można kupić – zapału, entuzjazmu, pasji, altruizmu, ofiarności właśnie nie można.

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy jest powołany według formuły komitetu tworzonego przez obywateli. Nasze Stowarzyszenie popiera go, wspiera i firmuje a nasi członkowie są w nim aktywnymi liderami. Ale Komitet działa odrębnie od Stowarzyszenia, stanowi nową jakość, o znacznie większej skali działania i zapleczu spolecznym. Dlatego ma własną wyborczą stroną internetową, dzięki której dowiecie się wszystkiego o tym wyborczym zrywie mieszkańców Poznania.

Zapraszamy!!

Stowarzyszenie My-Poznaniacy

Słowa kluczowe:wybory2010

Komentarze (0)

Zapisz się do kanału RRS tego komentarza

Pokaż/Ukryj Komentarze

Napisz komentarz

pomniejsz | powiększ obszar

Poprawiony: poniedziałek, 25 października 2010 15:05