Jak się do nas przyłączyć

Celem złożenia akcesu do Stowarzyszenia My-Poznaniacy prosimy o zapoznanie się ze statutem, wydrukowanie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie jego skanu na adres mailowy:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz można też wysłać pocztą na adres:

Stowarzyszenie My-Poznaniacy

60-116 Poznań, ul. Turniowa 22 

 

Deklaracja do wypełnienia elektronicznego:DEKLARACJA.doc

Deklaracja do druku i przesłania pocztą lub zgłoszenia osobistego: DEKLARACJA.pdf

Rubrykę "Rekomendacje członków-założycieli Stowarzyszenia MY-POZNANIACY" proszę pozostawić pustą, do wypełnienia przez założycieli Stowarzyszenia w odrębnym trybie.

Komentarze (4)

Zapisz się do kanału RRS tego komentarza

Pokaż/Ukryj Komentarze
Bartoszu
Bartoszu "stragan" to była, jest i będzie podwalina do rozrostu szlaków handlowych. Chyba w życiu nie wychyliłeś nosa do wielkich stolic Paryż Madryt Londyn tam też są stragany a nawet dzielnice straganowe np. Rastro gdzie to jest sprawdź !!! Ale w jednym masz racje stragany mogły by być ładniejsze ale jestem przeciwna ich likwidacji. Tworzą klimat normalności. życzę wszystkiego dobrego w Nowym roku.
Gosia , 31 grudzień 2011
...
Sprzedaż i możliwa zabudowa hipodromu to skandal. Pozbawianie mieszkańców miasta cennych zielonych przestrzeni. A najgorsze jest to, że Poznań w dalszej perspektywie czasowej nie przewiduje w planach dużych obszarów parkowych które mogłyby kiedyś stać się kolejnymi atrakcyjnymi enklawami. Wyprzedajemy wszystko, ludzie się przeprowadzają coraz dalej on miasta a wszystko dlatego że.... chcą mieszkać blisko obszarów zielonych!
Agata , 28 listopad 2011
...
Witam serdecznie! Od osmiu lat mieszkam w Niemczech, ale za pare lat chcialbym wrocic do Polski , a do kladnie do Poznania. Choc nie jestem rodowitym poznaniakiem ( urodzilem sie w Jarocinie) ,ale od pietnastego roku zycia zwiazany jestem z tym miastem i jego sprawy leza mi na sercu , i az serce boli jak przyjezdzam do Poznania i ul.Sw. Marcina jest prawie wymarla . Czy mimo tego,ze nie mieszkam terz w Polsce moge stac sie czlonkiem STOWARZYSZENIA?! Pozdrawiam Adrian Seiler
Adrian , 19 czerwiec 2011
Poznan- miasto starganów
..wiele osób doprowadza do szewskiej pasji widok III swiata na rogu Piekjary/Sw Marcin, vis a vis Kupca, na Grabarach w strone Srodki (tam zaczynaja turysci zwiedzanie). Mamy male i piekne centrum zasyfione krzywymi budkami, plotami parkingow (jak na ogrodkach dzialkowych), jakimis szczekami..jest to nedzny i smutny widok..zupelnie nie przystajacy do nowoczesnego, europejskiego miasta. Budek miejsce jest na BEma.a nie w zabytkowym centrum
Bartosz Napierałą , 07 marzec 2011

Napisz komentarz

pomniejsz | powiększ obszar