Wybory 2010
Mergler kandydatem? To byłaby dobra wiadomość
Marcin Halicki   
sobota, 20 marca 2010 01:00
Image
Wiadomość o wstąpieniu Ryszarda Grobelnego do Platformy Obywatelskiej stała się kilka dni temu głównym medialnym wydarzeniem w Poznaniu. Należę do osób, których ten news za bardzo nie zdziwił - pisze Marcin Halicki w Gazecie Wyborczej.
Więcej…
 
Grobelny w PO to zła wiadomość dla Poznania
Adam Kompowski (Gazeta Wyborcza)   
niedziela, 14 marca 2010 01:00
Image
Z Michałem Danielewskim i Michałem Wybieralskim polemizuje Adam Kompowski na łamach Gazety Wyborczej.
Więcej…
 
Prezydencki POwrót na łono (matki-partii)
Redakcja   
środa, 10 marca 2010 20:25
Image
W związku z monumentalnym, w formie (patrz foty), ponownym akcesem prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego do Platformy Obywatelskiej możnaby popróbować biblijnych odniesień – oto po latach syn marnotrawny (albo i nie…) powraca na łono… To jednak trochę wysokie tony na sytuację powstałą najprawdopodobniej w wyniku rzeczowych kalkulacji. Chociaż może oddają jakąś prawdę emocjonalną jej uczestników.
Więcej…
 
Kto przegra z Ryszardem Grobelnym, ten wygra
Michał Danielewski, Michał Wybieralski (Gazeta Wyborcza)   
piątek, 05 marca 2010 01:00
Image
Ryszard Grobelny w Platformie Obywatelskiej to najlepsza od wielu lat wiadomość dla poznańskiego życia politycznego. Nareszcie powstaje realna szansa, by zerwać z fikcyjnymi podziałami i poważnie przewietrzyć duszną atmosferę panującą w naszej debacie publicznej - piszą dziennikarze Gazety Wyborczej.
Więcej…
 
G.Ganowicz: wzory rosyjskie czy europejskie?
Jacek Jaśkowiak   
sobota, 20 lutego 2010 18:56
Image
Z zainteresowaniem przeczytałem wywiad z przewodniczącym rady miasta Grzegorzem Ganowiczem, jako kandydatem na prezydenta Poznania . Cieszy mnie, iż mogę się zapoznać z poglądami kandydata na tak ważne stanowisko. Dalszy rozwój Poznania zależy w dużym stopniu od tego, kogo wybierzemy. W poprzednich wyborach dwukrotnie głosowałem na Ryszarda Grobelnego, ale uważam, iż Poznaniowi potrzebne są zmiany.
Więcej…
 
Kogo obchodzą jeszcze wybory...
Lech Mergler   
sobota, 20 lutego 2010 18:46
Image
Trzy tygodnie temu Gazeta Wyborcza opublikowała rozmowę z przewodniczącym rady miasta Grzegorzem Ganowiczem, który jasno zadeklarował chęć startowania na stanowisko prezydenta w jesiennych wyborach . I co? I nic... Jakby wyborów miało nie być albo mało kogo one obchodziły.
Więcej…
 
Grzegorz Ganowicz: nie jestem chwalipiętą!
Michał Kopiński, Adam Kompowski (Gazeta Wyborcza)   
sobota, 20 lutego 2010 18:19

 

Image
 

Wiem więcej o zarządzaniu samorządem niż europoseł Filip Kaczmarek. Nie lubię się chwalić, ale w kampanii wyborczej pokażę swoje atuty i zasługi - mówi "Gazecie" przewodniczący rady miasta i potencjalny kandydat PO na prezydenta Poznania Grzegorz Ganowicz.

 

Więcej…
 
Wasz prezydent nasza Rada
Lech Mergler   
środa, 23 grudnia 2009 01:00
Image
Teraz wyłącznie partie rządzą miastem. Dlaczego nie dopuścić organizacji społecznych? Proponuję takie rozwiązanie: wasz prezydent, nasza rada - mówi Lech Mergler ze Stowarzyszenia My-Poznaniacy w rozmowie w Gazecie Wyborczej.
Więcej…
 


Strona 3 z 3