Konsultacje Planu Działań na Rzecz Promocji i Upowsz. Ekonomii Społecznej w woj. wielkopolskim

Data i godzina:
29.10.2012 godz. 10.00 - godz. 13.00
Miejsce:
Wydz. Zdrowia i Spraw Społecznych UM s. 317 - Poznań
Kategoria:
Konsultacej i spotkania z władzami
Szanowni Państwo,

przypominamy, że już w najbliższy poniedziałek (29. października) w Urzędzie Miasta Poznania przy ul. 3 Maja 46 odbędą konsultacje Planu Działań na Rzecz Promocji i Upowszechniania Ekonomii Społecznej w Województwie Wielkopolskim w latach 2012-2020.

Podczas konsultacji organizowanych wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej będzie można dowiedzieć się, jakie są najważniejsze założenia dla rozwoju ekonomii społecznej w naszym województwie do 2020 r. oraz zgłosić swoje uwagi i spostrzeżenia. Sądzę, że pod kątem działań Państwa Organizacji, plany Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w zakresie tego obszaru polityki społecznej mogą okazać się bardzo przydatne, stąd serdecznie zachęcam do włączenia się do konsultacji. W załączeniu dołączam jeszcze formularz zgłoszeniowy oraz program wydarzenia, a poniżej zaproszenie.

 Jakie możliwości rozwoju stoją przed organizacjami pozarządowymi do 2020 r.?


Na jakie inicjatywy będą przeznaczane środki w ramach polityki społecznej w Wielkopolsce?

 

Zależy Ci, żeby mieć na to wpływ?

Zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach Regionalnego Planu Działań na Rzecz Promocji i Upowszechniania Ekonomii Społecznej w Województwie Wielkopolskim w latach 2012-2020, które odbędą się 29.10. w Poznaniu, w godz. 10.00 – 13.00 w Urzędzie Miasta Poznania przy ul. 3 Maja 46 w sali 317 na trzecim piętrze.

Warto zdawać sobie sprawę, że Plan jest dokumentem wpisującym się w wojewódzką politykę społeczną. Oznacza to, że założone w nim priorytety i działania będą wprowadzane w życie, a organizacje pozarządowe będą zobowiązane wpisywać się w zaproponowane tam rozwiązania. Plan w dużej mierze zadecyduje także, na jakie inicjatywy organizacje pozarządowe będą mogły pozyskiwać środki. Projekt planu znajduje się na stronie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej www.rops.poznan.pl.

Państwa udział w konsultacjach pozwoli na wprowadzenie takich zapisów do Planu, które mogą znacznie ułatwić funkcjonowanie Państwa organizacji w najbliższym czasie.

Zgłoszenia do udziału konsultacjach można zgłaszać (na specjalnym formularzu dołączonym do wiadomości) do Marii Kopaszewskiej, mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji na temat spotkań udziela Maria Kopaszewska pod nr tel. 61 851 91 34 lub  mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konsultacjach!

Miejsce:
Wydz. Zdrowia i Spraw Społecznych UM s. 317
Ulica:
3 Maja 46
Miasto:
Poznań
Kraj:

Komentarze (0)

Zapisz się do kanału RRS tego komentarza

Pokaż/Ukryj Komentarze

Napisz komentarz

pomniejsz | powiększ obszar