Wybory 2010
Jacek Jaśkowiak – kandydat wart Poznania
redakcja   
niedziela, 26 września 2010 22:18
Jaśkowiak jest poznaniakiem. Przyszedł na świat w naszym mieście 10 marca 1964 r. Chował się na Dębcu, w dzielnicy, której duża część mieszkańców związana była z zakładami im. H. Cegielskiego. Ojciec Jacka, inżynier-elektryk pracował na kolei. Kiedy Jacek miał 6 lat zginął w wypadku – próbował podczas awarii ratować sieć energetyczną poznańskiego węzła kolejowego...
Więcej…
 
Jaśkowiak – jest na kogo głosować!
redakcja   
niedziela, 26 września 2010 21:21
Podczas konferencji prasowej w miniony czwartek, 23 września br. w klubokawiarni „Meskalina”, Stowarzyszenie My-Poznaniacy i sojusznicy, z którymi tworzymy komitet wyborczy, przedstawiliśmy wspólnego kandydata na prezydenta Poznania – Jacka Jaśkowiaka.
Więcej…
 
My-Poznaniacy oficjalnie o wyborach
Redakcja   
wtorek, 14 września 2010 14:09
Wczoraj, trzynastego (września) o trzynastej w coraz popularniejszym w Poznaniu klubie Meskalina na Starym Rynku zwołaliśmy konferencję prasową, żeby dokładnie przedstawić nasze zamiary wobec wyborów samorządowych, które chyba będą w listopadzie (?)
Więcej…
 
Poznaniacy i ludowcy idą do wyborów samorządowych
Michał Wybieralski, Piotr Bojarski (Gazeta Wyborcza)   
wtorek, 14 września 2010 09:10
Stowarzyszenie My-Poznaniacy oficjalnie potwierdziło start w wyborach samorządowych. Jego kandydatem na prezydenta będzie przedsiębiorca Jacek Jaśkowiak. Listę do rady miasta wystawi też PSL, który rozważa poparcie Ryszarda Grobelnego.
Więcej…
 
My-Poznaniacy idą do samorządu
Maciej Kabsch (Epoznan.pl)   
wtorek, 14 września 2010 09:04
Stowarzyszenie „My-Poznaniacy” potwierdziło zamiar startu w wyborach samorządowych. Jest znane z silnej krytyki obecnych władz miasta. Swojego kandydata na prezydenta ma ogłosić w ciągu dwóch tygodni.
Więcej…
 
My(-Poznaniacy) wobec wyborów
My-Poznaniacy   
piątek, 10 września 2010 01:45


Ruch przedwyborczy już się zaczął. Dotknął także i naszego Stowarzyszenia, które samo sobie jest winne, albowiem na swym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków w minioną środę, 1 września, tematem tym dogłębnie się zajęło.
Więcej…
 
My-Poznaniacy idą do wyborów samorządowych
Michał Wybieralski (Gazeta Wyborcza)   
piątek, 10 września 2010 01:23
Obywatelskie Stowarzyszenie My-Poznaniacy wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych. Wystawi listę do rady miasta i kandydata na prezydenta. Kto nim będzie?
Więcej…
 
My-Poznaniacy chcą wystawić kandydata na prezydenta
Łukasz Cieśla, Michał Kopiński (Głos Wlkp)   
piątek, 10 września 2010 01:04
Poznański prawnik Jacek Jaśkowiak może być kolejnym kandydatem na prezydenta miasta. Nad jego poparciem poważnie zastanawia się stowarzyszenie My-Poznaniacy, którego jest członkiem.
Więcej…
 


Strona 1 z 3